Ο ΑΣ Άρης συνεχάρη τους Φίλιππο Τσαχτσίρα, Βασίλη Καζαμία, Βασίλη Πουρλίδα και Μάριο Γιαννίκο, που αναδείχθηκαν Παγκόσμιοι πρωταθλητές με το Ελληνικό Κολέγιο Θεσσαλονίκης.
Η ανάρτηση του Ερασιτέχνη:
“Παγκόσμιοι Πρωταθλητές!
👏 Συγχαρητήρια στους αθλητές του ΑΡΗ, Φίλιππο Τσαχτσίρα, Βασίλη Καζαμία, Βασίλη Πουρλίδα και Μάριο Γιαννίκο για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στο Παγκόσμιο Σχολικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ με το Ελληνικό Κολέγιο Θεσσαλονίκης”!
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)